Senter

Vi har 38 SATS senter
i Norge. Velkommen!

SATS er Nordens ledende treningskjede med 108 egeneide treningssentre. Treningen som tilbys er markedets bredeste innenfor styrke og kondisjon, utført individuelt eller i gruppe.

Bli medlem

Stor-Oslo

22 senter

Vis på kartet

Akersgata23 30 77 45akersgata@sats.noBooke time
Bekkestua23 30 71 75bekkestua@sats.noBooke time
Bislett23 30 77 00bislett@sats.noBooke time
Grorud23 30 71 45grorud@sats.noBooke time
Hauketo23 30 76 40hauketo@sats.noBooke time
Hellerud23 30 71 60hellerud@sats.noBooke time
Ila23 30 74 75ila@sats.noBooke time
Kampen23 30 75 65kampen@sats.noBooke time
Lillestrøm23 30 75 20lillestrom@sats.noBooke time
Manglerud23 30 75 50manglerud@sats.noBooke time
Metro23 30 76 85metro@sats.noBooke time
Nationalteateret23 30 75 35nationalteater@sats.noBooke time
Njårdhallen23 30 76 25njardhallen@sats.noBooke time
Nydalen23 30 75 80nydalen@sats.noBooke time
Sagene23 30 74 90sagene@sats.noBooke time
Schous plass23 30 76 70schous@sats.noBooke time
Sjølyst23 30 71 15sjolyst@sats.noBooke time
Solli plass23 30 76 55solli@sats.noBooke time
Spektrum23 30 71 00spektrum@sats.noBooke time
Storo23 30 77 15storo@sats.noBooke time
Vinderen23 30 74 00 vinderen@sats.noBooke time
Vulkan23 30 76 10vulkan@sats.noBooke time

Stavanger

4 senter

Vis på kartet

Forus23 30 72 65forus@sats.noBooke time
Sandnes23 30 72 80sandnes@sats.noBooke time
Stavanger23 30 72 50stavanger@sats.noBooke time
Tasta23 30 77 30 tasta@sats.noBooke time

Bergen

6 senter

Vis på kartet

Bergen55 54 13 70bergen@sats.noBooke time
Nesttun55 92 77 80nesttun@sats.noBooke time
Sandsli55 11 21 50sandsli@sats.noBooke time
Sandviken55 39 50 00sandviken@sats.noBooke time
Vestkanten55 51 11 11vestkanten@sats.noBooke time
Åsane55 53 99 30aasane@sats.noBooke time

Trondheim

2 senter

Vis på kartet

Trondheim73 87 08 50trondheim@sats.noBooke time
Valentinlyst73 84 82 82valentinlyst@sats.noBooke time

Tromsø

2 senter

Vis på kartet

Langnes23 30 73 10langnes@sats.noBooke time
Tromsø23 30 72 95tromso@sats.noBooke time

Sarpsborg

1 senter

Vis på kartet

Sarpsborg23 30 73 85sarpsborg@sats.noBooke time

Drammen

1 senter

Vis på kartet

Drammen23 30 75 05drammen@sats.noBooke time