Senter

Vi har 71 SATS ELIXIA senter
i Norge. Velkommen!

SATS ELIXIA er Nordens ledende treningskjede. Treningen som tilbys er markedets bredeste innenfor styrke og kondisjon, utført individuelt eller i gruppe.

Bli medlem

Oslo

36 senter

Vis på kartet

Akersgata SATS23 30 77 45akersgata@sats.noBooke time
Asker ELIXIA66 98 73 00asker@satselixia.noBooke time
Bekkestua SATS23 30 71 75bekkestua@sats.noBooke time
Billingstad ELIXIA67 80 79 55billingstad@satselixia.noBooke time
Bislett SATS23 30 77 00bislett@sats.noBooke time
Bjørvika ELIXIA21 42 03 40bjorvika@satselixia.noBooke time
Carl Berner ELIXIA22 04 64 00carlberner@satselixia.noBooke time
CC Vest ELIXIA22 73 61 00ccvest@satselixia.noBooke time
Colosseum ELIXIA23 19 96 30colosseum@satselixia.noBooke time
Hauketo SATS23 30 76 40hauketo@sats.noBooke time
Hellerud SATS23 30 71 60hellerud@sats.noBooke time
Jessheim ELIXIA63 97 90 60 jessheim@satselixia.noBooke time
Kalbakken ELIXIA22 90 25 50kalbakken@satselixia.noBooke time
Kampen SATS23 30 75 65kampen@sats.noBooke time
Kolbotn ELIXIA66 81 75 00kolbotn@satselixia.noBooke time
Lambertseter ELIXIA22 76 90 70lambertseter@satselixia.noBooke time
Lambertseter Senter ELIXIA21 42 03 60lambertseterse@satselixia.noBooke time
Lillestrøm SATS23 30 75 20lillestrom@sats.noBooke time
Linderud ELIXIA21 42 02 08linderud@satselixia.noBooke time
Metro SATS23 30 76 85metro@sats.noBooke time
Nationalteateret SATS23 30 75 35nationalteater@sats.noBooke time
Njårdhallen SATS23 30 76 25njardhallen@sats.noBooke time
Nydalen SATS23 30 75 80nydalen@sats.noBooke time
Ringnes Park ELIXIA22 04 55 00ringnespark@satselixia.noBooke time
Ryen ELIXIA21 42 10 05ryen@satselixia.noBooke time
Røa ELIXIA (åpner 1. kvartal 2015)roa@satselixia.no
Sagene SATS23 30 74 90sagene@sats.noBooke time
Sandvika Panorama ELIXIA67 80 83 50sandvika@satselixia.noBooke time
Schous plass SATS23 30 76 70schous@sats.noBooke time
Sjølyst ELIXIA23 27 70 00elixia.sjolyst@satselixia.noBooke time
Sjølyst SATS23 30 71 15sjolyst@sats.noBooke time
Solli plass SATS23 30 76 55solli@sats.noBooke time
Spektrum SATS23 30 71 00spektrum@sats.noBooke time
Storo SATS23 30 77 15storo@sats.noBooke time
Ullevaal Stadion ELIXIA21 42 01 13ullevaal@satselixia.noBooke time
Vinderen SATS23 30 74 00 vinderen@sats.noBooke time

Rogaland

8 senter

Vis på kartet

Bryne ELIXIA51 77 77 77bryne@satselixia.noBooke time
Forus ELIXIA51 60 17 40forus@satselixia.noBooke time
Hillevåg ELIXIA52 69 51 50hillevag@satselixia.noBooke time
Madla ELIXIA51 55 80 23madla@satselixia.noBooke time
Sandnes ELIXIA51 68 29 90elixia.sandnes@satselixia.noBooke time
Sandnes SATS23 30 77 60sandnes@sats.noBooke time
St.Olav ELIXIA48 31 84 82st.olav@satselixia.noBooke time
Tasta SATS23 30 77 30 tasta@sats.noBooke time

Bergen

7 senter

Vis på kartet

Bergen SATS55 54 13 70bergen@sats.noBooke time
Kokstad ELIXIA55 98 65 20kokstad@satselixia.noBooke time
Laksevåg ELIXIA55 34 90 20laksevag@satselixia.noBooke time
Nesttun SATS55 92 77 80nesttun@sats.noBooke time
Sandviken SATS55 39 50 00sandviken@sats.noBooke time
Vestkanten SATS55 51 11 11vestkanten@sats.noBooke time
Åsane SATS55 53 99 30aasane@sats.noBooke time

Trondheim

4 senter

Vis på kartet

Lade Arena ELIXIA73 84 22 00lade@satselixia.noBooke time
Teglgården ELIXIA73 96 27 00teglgarden@satselixia.noBooke time
Trondheim SATS73 87 08 50trondheim@sats.noBooke time
Valentinlyst SATS73 84 82 82valentinlyst@sats.noBooke time

Østfold

4 senter

Vis på kartet

Dikeveien ELIXIA69326750dikeveien@satselixia.noBooke time
Kråkerøy ELIXIA69 34 18 66krakeroy@satselixia.noBooke time
Sarpsborg SATS23 30 73 85sarpsborg@sats.noBooke time
Tunejordet ELIXIA69 16 66 86tunejordet@satselixia.noBooke time

Kristiansand

3 senter

Vis på kartet

Kristiansand Vågsbygd ELIXIA38 02 38 00vagsbygd@satselixia.noBooke time
Kristiansand Sentrum ELIXIA38 02 38 00kristiansands@satselixia.noBooke time
Kristiansand Kjøita ELIXIA38 02 38 00kristiansandkj@satselixia.noBooke time

Tromsø

2 senter

Vis på kartet

Langnes SATS23 30 73 10langnes@sats.noBooke time
Tromsø SATS23 30 72 95tromso@sats.noBooke time

Drammen

2 senter

Vis på kartet

Drammen ELIXIA32 23 47 50elixia.drammen@satselixia.noBooke time
Drammen SATS23 30 75 05drammen@sats.noBooke time

Grenland

2 senter

Vis på kartet

Skien ELIXIA35 90 50 70skien@satselixia.noBooke time
Porsgrunn ELIXIA35 93 38 80porsgrunn@satselixia.noBooke time

Hønefoss

2 senter

Vis på kartet

Hønefoss Sentrum ELIXIA32 11 37 50honefosss@satselixia.noBooke time
Hønefoss Hverven ELIXIA32 18 15 40honefosshverve@satselixia.noBooke time

Lillehammer

1 senter

Vis på kartet

Lillehammer ELIXIA61 27 97 70lillehammer@satselixia.noBooke time