Datoer
- 1torsdag 19. november06:15
- 2torsdag 26. november06:15
- 3torsdag 3. desember06:15
- 4torsdag 10. desember06:15
- 5torsdag 17. desember06:15
- 6torsdag 7. januar06:15
- 7torsdag 14. januar06:15
- 8torsdag 21. januar06:15
- 9torsdag 28. januar06:15
- 10torsdag 4. februar06:15
Varighet: 60 minutter/økt
Om HYROX Boot Camp
HYROX Boot Camp gir deg varierte og motiverende treningsøkter som kombinerer løping med funksjonelle øvelser som roing, sled push og burpees. Perfekt for deg som vil utfordre hele kroppen og styrke både kondisjon og muskelkraft.
Beskrivelse
Er du nysgjerrig på HYROX, ønsker å bli sterkere i øvelsene eller jakter nye personlige rekorder? Bli med på Hyrox Boot Camp - effektiv og variert trening som kombinerer styrke og kondisjon.
Jeg har konkurrert fem ganger, med pers på 1:04:51 i Pro Women Doubles, og ønsker å dele erfaringen min med både nybegynnere og viderekommende.
Vi kjører 5 økter før jul og 5 etter jul – for å holde rutinene gjennom desember og få en kickstart på nyåret!
Kun 8 plasser for å sikre tett oppfølging og god kvalitet. Jeg gleder meg!

Min allsidige bakgrunn som lærer, gruppeinstruktør og tidligere karateutøver, gjør at jeg lett tilpasser treningen til både nybegynnere og erfarne mosjonister. Jeg ønsker å hjelpe andre å nå sine mål og er opptatt av å bygge gode relasjoner. Trening skal være gøy, motiverende og gi mestringsfølelse, uansett om du er ny i treningsverdenen eller ønsker å ta treningen til neste nivå.
Kontakt PT'en hvis du har noen spørsmål
Telefonnummer
+47 95 27 79 05